„Aki Isten országát nem fogadja úgy, mint a gyermek, nem megy be oda.” Lk.18,17

Az Edelényi Görögkatolikus Egyházközség legfiatalabb tagjai Isten áldásában részesültek.

Óvodások

Az Edelényi Görögkatolikus Egyházközség évente több programot is szervez családoknak, vagy éppen valamely korosztálynak. Örömmel gondolunk vissza a családtáborokra, vagy az „Egy csónakban, keresve a szelet” c. programsorozatra, amely egy esztendőn keresztül gerincét adta az egyházközség rendezvényeinek.

Vasárnap újra a kisgyermekek kerültek fókuszba, hiszen a Szent Liturgia végén az Istenszülő templomba vezetésének ünnepéhez kapcsolódóan Isten áldásában részesültek a csecsemők és az óvodáskor alattiak.

A szülők Joachim és Annaként hozták gyermekeiket. Felelősségérzetük tovább növekedett, amikor a ministránsoktól olyan imádságot kaptak, amelyet mindennap, lehetőleg együtt kell mondani a rájuk bízott csodákért.

Minyóczki Csaba

Címkék