„Veled kiteljesedve”

Házaspárok erősítették meg egymásnak adott fogadalmukat Kányban a Házasság Hetén.

házaspárok megáldása

Nem jó az embernek egyedül lennie! Ezt olvassuk a Teremtés könyvének lapjain. Ezért az Isten a férfit és nőt egymás segítőtársának teremtette, hogy egymásban kiteljesedve találják meg életük értelmét és boldogságát. Ezért az ember elhagyja anyját és apját és feleségéhez ragaszkodik. Valóban így teljesedik ki az ember!

házaspárok megáldása

Február 18-án ezt az isteni gondoskodást éltük át újra a kányi egyházközségben, amikor Szepesi Szilárd parókus atya megáldotta a házaspárokat. A megáldott párok újra megerősítve az egymásnak fogadott hűséget, térhettek vissza otthonukba egy személyre szóló csekély ajándékkal.

Köszönjük az egyházközség házaspárjainak nevében Szilárd atya áldását!

Címkék