III. Őszi Sportnap Edelényben

Harmadik alkalommal rendezett őszi sportnapot a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola.

pinpongozás püspök atyával

Immáron harmadik éve, hogy iskolánk, a  Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, otthont  ad az Őszi Sportnap elnevezésű rendezvénynek, ahol a Szent Zotikosz Gyermekvédelmi Intézmény, valamint iskolánk tanulói mérik össze tudásukat különböző sportágakban.

megnyitó

A  Sportnapot Orosz Atanáz püspök nyitotta meg és buzdította a versenyzőket a fair play szellemében eltöltött versenyzésre. Több sportágban próbálhatták ki magukat a tanulók, úgy mint labdarúgás, asztalitenisz, tollaslabda, falmászás, medicinlabda dobás, helyből távol ugrás, 15 m-es síkfutás.

focizás

A gyerekek kipróbálhatták Segway-t, valamint a járási tanuszodában is úszhattak. Nagyon sok szép eredmény született és bízunk benne, hogy jól érezték magukat a gyerekek iskolánkban.

Jövőre is visszavárunk Benneteket!

Trestyánszki Rita

A versenyeredményeket a csatolmányban adjuk közre.

A sportnap az EFOP- 1.3.7-17-2017-00158-as kódszámú, A társadalmi kohézió erősítése az egyházak és civil szervezetek közösségfejlesztő tevékenységének bővítése c. pályázat keretén belül valósult meg.

 

Címkék
Csatolmány